Okbu Buok
2 min readApr 17, 2022

--

KurateDAO - a new era of content earn!!!
KurateDAO: a new era of content earn!!!
KurateDAO — це база даних, побудована на блокчейні. KurateDAO прагне використовувати можливості web3 та спільнот для децентралізації процесу курації контенту. Таким чином, KurateDAO дає багато можливостей, оскільки виплачує винагороду кураторам і скаутам, які збирають корисну інформацію з різних джерел. Джерелами на даний момент є youtube і tiktok. Децентралізований процес курації надає користувачам більше нюансів у визначенні того, що має бути включено і чому, водночас дозволяє швидко та ефективно приймати рішення. Оскільки KurateDAO є рівнем бази даних, він бачить, що підтримує нове покоління додатків Web3 з базами даних, які куруються спільнотою. KurateDAO прагне створити економічні стимули для людей, щоб збиратися разом, щоб курувати дані, керуючи процесом через прозору судову систему Web3, яка має систему вільного ринку для масштабування судового процесу. 
Основна місія KurateDAO — використовувати криптоекономічні ігри для збору світової інформації. Переваги цього проекту дають спільноті кураторську базу даних у мережі: вона дозволяє авторам монетизувати свій вміст. Після того, як учасники зібрали ці ланцюжкові бази даних, вони можуть розмножити набір додатків для створення масштабованих веб-додатків для користувачів.
Бази даних KurateDAO створені з підзаконними актами, подібними до Умов обслуговування (ToS) програми Web2. Крім того, KurateDAO дозволяє спільноті розділяти свої функції та отримувати винагороди за отримання оригінального контенту, тому замість того, щоб все робити одній людині, KurateDAO розширює сторони, які можуть брати участь у процесі курації.
Нижче наведено офіційні посилання KurateDAO:Twitter: https://twitter.com/KurateDAO
Instagram: https://www.instagram.com/kurate_dao/
Website: https://www.kuratedao.xyz/
Whitepaper: https://docs.kuratedao.xyz/

--

--